Menu

Ubytování s dětmi

Penzion Uko - to pravé ubytování pro rodiny s dětmi

Penzionu Uko nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Penzion Uko je vhodným místem pro děti, i ty nejmenší.
Penzion je vhodnou volbou pro rodiny s dětmi z těchto důvodů:

Zahrada pro ubytované rodiny s dětmi

Celou zahradu penzion Uko včetně dětského hřiště mohou ubytované rodiny s dětmi využít k odpočinku, zábavě i sportovnímu vyžití po celý rok.
V rámci pobytu je v penzionu Uko k dispozici kompletní zázemí pro rodiny s dětmi:

Zahrada penzionu Uko je umístěna ve svahu a je tvořena několika terasami, na kterých se střídají plochy upravovaného trávníku, skalek, vřesovišť, jehličnanů a keřových skupin. Všechny terasy jsou ohraničeny živým plotem tak, že uzavírají plochy kolem každého objektu a tak kolem nich vytváří soukromí. Děti se mohou volně pohybovat po celé zahradě a přitom bezpečně. Rodiče své děti vidí při posezení v altánu, mají přehled o jejich pohybu po celém areálu.
Celou zahradu včetně dětského hřiště mohou ubytované rodiny s dětmi využít k odpočinku, zábavě i sportovnímu vyžití po celý rok.

Prostě vše je přizpůsobené pro bezstarostnou dovolenou s dětmi. Ubytujte se u nás s Vašimi dětmi! Děti jsou u nás vítáni!

fotogalerie
Dětské hřiště u penzionu Uko
Dětské hřiště u penzionu Uko
Dětské hřiště u penzionu Uko
Dětské hřiště u penzionu Uko - podzimní snímek
Dětské hřiště u penzionu Uko - letní snímek
Dětské hřiště u penzionu Uko


Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2017 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap