Menu

Dovolená s dětmi v ČR

Přemýšlíte kam s dětmi v roce 2017 na dovolenou?

Prožijte Vaši dovolenou na horách v České republice. Dovolená na horách je to nejlepší pro Vás i Vaše děti. Přijeďte navštívit Jizerské hory.  Penzion Uko se sídlem v Bedřichově v Jizerských horách je ideálním místem pro celoroční dovolenou a ubytování v Čechách.

Rodinná letní dovolená v Čechách,  která se bude líbit Vám i Vašim dětem

Velká, pečlivě upravovaná zahrada s terasami, skalkami a dětským hřištěm Vám umožní nerušenou relaxaci, klidnou tuzemskou dovolenou s malými dětmi a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití. Pro Vaše děti je připraveno dětské hřiště se kluzavkami a houpačkami umístěné na velké pískové ploše a zahradní bazén. Penzion Uko je ideálním výchozím bodem k návštěvě známých míst v okolí Liberce a v Severních Čechách.
Prožijte dovolenou v létě s Vašimi dětmi v Česku - v Bedřichově v Jizerských horách a během ubytování poznávejte Českou republiku, Jizerské hory, Liberec i okolí.
Více na Letní dovolená.

Dovolená v zimě v ČR s dětmi

Jizerské hory nabízí v zimním období pro Vás i Vaše děti mnoho možností pro prožití Vaší zimní dovolené v ČR. V okolí je množství lyžařských středisek, kde naleznete lyžařské školky i půjčovny lyžařského vybavení. Okolí penzionu nabízí další možnosti vyžití a výletů s dětmi během Vaší dovolené v zimě.
Prožijte zimní dovolenou v Jizerských horách a poznejte, že i v ČR je možné prožít skvělou dovolenou s dětmi na horách.
Více na Zimní dovolená.

 

Rezervaci Vašeho termínu provedete na telefonu +420 734 684 666, mailu: recepce@uko.cz nebo on-line přímo z Vašeho prohlížeče.

Rezervace

 

Letní dovolená v ČR v Bedřichově   Letní dovolená v Česku v JIzerských horách  

 

 

         
Letní dovolená 2014, Hrad UKO   Letní dovolená 2014, Lesní den UKO   Letní dovolená 2014, Lesní den UKO
         
Letní dovolená 2014, Letní ráno na penzion UKO   Letní dovolená 2014, Letní diskotéka   Letní dovolená 2014, Letní diskotéka

v ČR

fotogalerie
Dovolená v ČR - zimní dovolená
Dovolená v ČR - dětské hřiště
Dovolená v ČR - vánoční pobyt
Dovolená v ČR - letní dovolená
Dovolená v ČR - podzimní pobyt
Dovolená v ČR - dovolená s dětmi
Dovolená v ČR - zimní penzion UKO
Dovolená v ČR - zimní zahrádka UKO
Dovolená v ČR - Wellness centrum UKO
Dovolená v ČR - Hrad UKO


Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2017 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap