Menu

Proč ubytování v Bedřichově?

 

Penzion Uko nabízí celoroční ubytování na horách pro rodiny s dětmi a také pro sportovní kluby a firmy. Penzion je umístěn v centru Jizerských hor, v obci Bedřichov a nabízí ubytování ve 3 sousedících samostatných objektech s jednou restaurací. V každém objektu penzionu se můžete ubytovat v jednom ze 7 různě velkých pokojů s celkovou max. kapacitou 25 lůžek.
 Ubytování v našem penzionu Vám umožní poznat Jizerské hory i celý Liberecký kraj, kde je mnoho možností vyžití: výlety do hor a okolí Bedřichova a Liberce, cykloturistiku, koupání, zimní lyžování na horách.

Ubytování v Bedřichově 

Ubytování v Bedřichově Vám poskytne potřebné zázemí během letní i zimní dovolené na horách. Okolí Bedřichova nabízí mnoho možností sportovního vyžití a výletů na horách, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování, bobová dráha.
 Během ubytování v našem penzionu poznejte Bedřichov, který patří mezi nejznámější sportovní a odpočinková centra nejen Jizerských hor a Libereckého kraje, ale celé České republiky.

Ubytování rodin s dětmi

Ubytujte se na horách s Vašimi dětmi - v krásném a čistém prostředí Jizerských hor. Penzion Uko je ideálním místem pro ubytování s dětmi, i těmi nejmenšími. Kompletně nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti, velká upravená zahrada s dětským hřištěm a bazénem Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití. Jizerské hory nabízí množství lyžařských středisek vhodných pro děti, kde naleznete lyžařskou školu i půjčovnu lyžařského vybavení. Okolí Bedřichova nabízí mnoho možností vyžití a výletů s dětmi po celý rok.

Ubytování na horách - nekuřácký penzion a restaurace

Kromě ubytování provozujeme nekuřáckou restauraci s dětským koutkem a dětským bowlingem. Informace o restauraci Uko v Bedřichově.

fotogalerie
Ubytování - zima v penzionu Uko
Ubytování - dětské hřiště u penzionu Uko
Ubytování - penzion Uko
Ubytování v Jizerských horách - vánoce v penzionu Uko
Ubytování - podzim v penzionu Uko
Ubytování - restaurace Uko


Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2017 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap