Menu

Penzion pro děti

Pobyt pro děti

Pobyt s Vašimi dětmi v našem penzionu Vám umožní prožít dovolenou nebo víkend s Vašimi dětmi v krásném a čistém prostředí Jizerských hor. Penzion Uko je ideálním místem pro pobyt s dětmi, i těmi nejmenšími.

Pobyt a zahrada penzionu Uko pro děti

 Velká pečlivě upravovaná zahrada penzionu Uko s terasami, skalkami a dětským hřištěm Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pobyt Vašich dětí s možností sportovního vyžití. V rámci pobytu můžete s Vašimi dětmi využít kompletní zázemí penzionu: dětské hřiště se kluzavkami a houpačkami umístěné na velké pískové ploše, zahradní bazén, kde se mohou Vaše děti vykoupat, nyní nově velkou trampolínu zapuštěnou do terénu zahrady a minigolf umístěný na střeše restaurace.

Pobyt v penzionu Uko a okolí pro děti

 Jizerské hory nabízí množství lyžařských středisek vhodných pro děti, kde naleznete lyžařskou školu i půjčovnu lyžařského vybavení i pro ty nejmenší děti. Okolí penzionu a Bedřichova nabízí mnoho možností vyžití a výletů s dětmi po celý rok. Více na stránkách Výlety pro děti.

fotogalerie
Děti v penzionu Uko
Děti v penzionu Uko
Děti v penzionu Uko
Minigolf pro děti
Oslava pro děti v restauraci
Diskotéka pro děti v restauraci


Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2017 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Restaurace-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap