Děti zábava

Vybavení pro děti

Ubytujte se s Vašimi dětmi v našem penzionu, kde je vše podřízeno pobytu s dětmi. Penzion Uko je ideálním místem pro ubytování dětí, a to i těch nejmenších. Kompletně nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti i velká upravená zahrada s dětským hřištěm a bazénem Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití.

Téměř do všech pokojů můžeme přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Postýlku (nebo přistýlku) včetně dětských peřinek a povlečení zapůjčujeme hostům za poplatek 50,- Kč/noc.

V každé společenské místnosti jsou k dispozici 2 krmící židličky pro děti.

Pro malé děti máme připraveno 8 dětských jidelních stoliček, 1 síťovou ohrádku, dětské nádobí, příbory a bryndáčky. Pro Vaše děti si můžete v restauraci zapůjčit i nějaké hračky a zábavné hry: dřevěné puzzle, domino, šachy, dámu, omalovánky. Další oblíbenou zábavou pro děti je stolní fotbálek, šipky a minigolf na střeše restaurace.

pokoje pro děti

Penzion Uko je tvořen 3 stejnými objekty, v každém je 7 různě velkých pokojů:

  • rodinný mezonetový pokoj (2+3 nebo 3+3 lůžka) - vhodný pro děti od 6 let
  • rodinný mezonetový pokoj s malou kuchyňkou (2+2) - pouze 1x, doporučujeme též pro děti od 6 let
  • rodinný pokoj s kuchyňkou - 1 místnost s kuchyňkou a rozkládací pohovkou + ložnice se 4 lůžky - pouze 1x
  • 4-lůžkový pokoj - vhodný pro malé děti, možnost přistýlky nebo postýlky
  • 3-lůžkový pokoj - vhodný pro malé děti, možnost přistýlky nebo postýlky
  • 2-lůžkový pokoj - vhodný pro malé děti, možnost přistýlky nebo postýlky


Pro zachování čistoty pokojů i společných prostor se hosté u nás přezouvají do domácí obuvi, proto si nezapomeňte vzít s sebou přezůvky pro Vás i Vaše děti!

Vybavení pokojů pro děti

Téměř do všech pokojů můžeme přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Postýlku (nebo přistýlku) včetně dětských peřinek a povlečení zapůjčujeme hostům za poplatek 50,- Kč / noc (u dětí do 2 let, u dětí 2–6 let je 50% sleva z ceny v daném období).
Všechny pokoje jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením, ručníky a toaletním papírem - vše je zahrnuto v ceně za pobyt.
Pokoje jsou u týdenních pobytů uklízeny uprostřed týdne, výměna ručníků 1x týdně.

 Pro malé děti zapůjčujeme: nočníčky, záchodová prkénka, vaničky, krmící židličky, dětské nádobí, hračky (vše zdarma)
 Pro nejmenší děti: dětská chůvička a přebalovací pult - oproti záloze.

Vybavení kuchyňky pro děti

V přízemí každého domu je kompletně vybavená kuchyňka:
elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí, nádobí - i pro děti.
Rodiny s dětmi mohou kdykoli během dne libovolně využívat kuchyňku i přilehlou společenskou místnost pro ohřátí a přípravu jídel pro malé děti a k posezení. V jídelně jsou k dispozici pro děti též krmící židličky. Kuchyňka je samoobslužná, hosté si sami zajišťují úklid nádobí, odpadků, udržují pořádek v kuchyňce i v jídelně.

 V kuchyňce a nebo na chodbě u pokojů je umístěna velká lednice, kde si je možné uložit jídla a nápoje pro děti.

Společenská místnost vybavená pro děti

Vedle kuchyňky je velká společenská místnost, která má dvě části: jídelnu a odpočinkovou část s TV. Jídelna s dřevěnými stoly a židlemi (25–30 míst k sezení) je přístupná pro Vás i Vaše děti během celého dne. V každé společenské místnosti jsou k dispozici 2 krmící židličky pro děti.

Druhá část společenské místnosti slouží rodinám k posezení u velkoplošné LCD televize s digitálním satelitním příjmem a DVD-přehrávačem. Pro děti jsou k dispozici DVD s pohádkami, skříň s hračkami, dětskými knížkami a deskové hry.

Dětský koutek

Dětský koutek je místem, kde se děti mohou věnovat vlastní zábavě, zatímco Vy se v klidu najíte, popovídáte si a nebo prostě jen odpočinete u šálku čaje či kávy. Děti zde v pohádkovém prostředí mohou tvořit, hrát si, sledovat TV nebo se válet ve vypolstrovaném koutku.

Dětská bowlingová dráha

Bowling v restauraci Uko má 3 dráhy: 2 dráhy jsou pro dospělé a 1 dráha je dětská. Na každé dráze může hrát max. 8 osob.

Provozní doba bowlingu: každý den, 14:00 - 22:00 hod. (event. déle)

Ceník bowlingu: 230,- Kč / 1 dráha / 1 hod.

Jedna z drah je přizpůsobena dětem. Jedná se o raritu: je mírně šikmá a nemá kanálky, takže se koule vždy dokoulelí do cíle!