logo-teambuilding

Teambuilding

Teambuilding je zažité slovní spojení už více než 10 let i v českých společnostech, které chtějí mít opravdu sehraný a kompaktní pracovní tým na pracovišti.

Volně přeloženo - "Stavění týmu" nebo také "Budování kolektivu". Tento způsob patří k moderním metodám manažerského vedení společností českých i mezinárodních.

Pokud jsou zaměstnanci uzavřeni ve svých kancelářích, mají z nedostatku vzájemné komunikace „ponorkovou nemoc“ nebo také „syndrom vyhoření“. Proto je nejvyšší čas vyrazit na hory a zkusit zázemí Školícího centra UKO.

  • Při teambuildingu je potřeba navodit příjemnou atmosféru, přesvědčit zaměstnance, aby nejen komunikovali, ale aby si vzájemně pomáhali a táhli za jeden provaz.
  • Teambuildingová akce se připravuje tak, aby se všichni zaměstnanci, mladí i starší, pobavili a zapojili do děje. Jen taková akce, kde všichni spolupracují a baví se, je úspěšná a má smysl.

Můžeme vám nabídnout tyto teambuldingové programy:

Obraťte se při zajišťování teambuildingu přímo na nás. Prostředí máme k dispozici. Náměty a kontakty také, tak na to pojďme společně.
Kontaktujte přímo naše specialisty pro organizace akcí ve Školícím centru UKO - Terezu, Žanetu a Ivu.

telefon +420 608 952 025
mail: restaurace@uko.cz

Objednejte si teambuilding online

Neváhejte si u nás zarezervovat teambuilding

Povinná položka