Rodinný mezonetový pokoj 3+3

Manželským dvoulůžkem a 1 lůžkem ve spodní části, 2-3 lůžka v podkroví se sklápěcími schůdky.

Spodní část pokoje je tvořena místností s manželským dvoulůžkem a 1 lůžkem a šatní skříní.
Do horního podkrovního pokoje se vstupuje po dřevěných schůdkách, jsou zde 2-3 volná lůžka, 2 lze spojit tak, že vznikne dvoulůžko.
Z bezpečnostních důvodů je tento pokoj vhodný pro rodiny s dětmi od 6 let!

Schůdky jsou napevno, tzv. mlynářské, nelze je sklopit. Je možné použít spodní místnost jako 3-lůžkový pokoj.

Vybavení:TV/SAT, koberce, šatní skříň, lampička, žaluzie a závěsy, toaleta, možnost přidání dětské postýlky

Ceny za pobyt od

4 620,-

  • Počet osob: 6
  • Koupelna: se sprchou a WC
  • Internet: WiFi
  • TV/SAT
  • Kategorie: rodinný apartmán mezonetový
  • Zdarma: využívání vlastního bazénu se slanou vodou při pobytu na 2 a více nocí
 

Rezervace rodinného mezonetového pokoje 3+3

Vyplňte prosím krátký poptávkový formulář.
Ověříme dostupnost, vypočítáme Vám přesnou cenu a budeme Vás kontaktovat zpět.

Povinná položka

Chcete nám raději zavolat?

Telefonní kontakt na recepci: +420 734 684 666

Interiér penzionu UKO

Kuchyňka

V přízemí každého domu penzionu Uko je volně přístupná kuchyňka, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí). Naši hosté mohou kdykoli během dne libovolně využívat kuchyňku i přilehlou společenskou místnost pro přípravu jídel a k posezení. Kuchyňka je samoobslužná, hosté si sami zajišťují úklid nádobí, odpadků, udržují pořádek v kuchyňce i jídelně.

V kuchyňce anebo na chodbě u pokojů je umístěna lednice pro hosty.

Společenská místnost

Vedle kuchyňky je velká společenská místnost, která má dvě části: jídelnu a odpočinkovou část s TV. Jídelna s dřevěnými stoly a židlemi (25 - 30 míst k sezení) je přístupná našim hostům po celý den. V každé společenské místnosti je k dispozici dětská židlička.

Druhá část společenské místnosti slouží hostům pro posezení u velkoplošné LCD televize s digitálním satelitním příjmem a DVD-přehrávačem. Při nepřízni počasí rodiny s dětmi uvítají koš s hračkami, dětskými knížkami a deskové hry.

Připojení k internetu

Hosté se mohou bezdrátově připojit k internetu pomocí Wi-Fi sítě kdekoli v objektu nebo na zahradě. Na vyžádání sdělíme přístupové heslo. Tato služba je pro naše hosty zdarma.

Zahrada

Celý areál penzionu Uko je osazen v prostorné zahradě, která je tvořena skalkami a terasami u jednotlivých domů. Terasy jsou vzájemně propojeny schody a cestami. Na terasách mají hosté možnost využít různých akrakcí a aktivit. U terasy restaurace Uko je osazena skluzavka, aby se pobavili i menší děti. Na další terase je osazena zapuštěná trampolína a na další terase je Hrad UKO, který zvítězil v soutěži  "Dřevěná stavba roku 2014 i 2015"  v kategorii realizované dřevěné hřiště.

Součástí zahrady je bylinková a užitková zahrada pro potřeby naší kuchyně. Nechybí zde ani zahradní jezírko se pstruhy.

Zahrada má své kouzlo v každém ročním období. Nejkrásnější je ale v květnu, kdy kvetou pestrobarevné skalničky a rododendrony a také na začátku podzimu, kdy kvetou vřesy.

Hosté ubytovaní v penzionu UKO mohou využívat zahradní bazén 6x3 m se zastřešením. Venkovní bazén na penzionu Uko je v provozu dle počasí květen – září. V těchto měsících je možné bazén využívat i během nepříznivého počasí díky zastřešení, které udržuje v prostoru bazénu příjemné teplo.

Rezervujte si Váš pobyt ještě dnes

Koupelny v penzionu UKO