Dětské hřiště
Dětské hřiště u penzionu Uko

Dětské hřiště

Pro nejmenší návštěvníky penzion Uko vystavěl příjemné dětské hřiště s různými komponentami.

Hřiště bylo společně s hosty pojmenováno jako "Hrad UKO". K dispozici jsou pro návštěvníky skluzavky, most, který spojuje horní a dolní terasu, lanový žebřík a lanový tunel, houpačky, hradní opevnění a domeček. Celý hrad je posazen ve velkém pískovišti s jemným pískem. Prostor spodní terasy s Hradem UKO je doplněn příjemným zahradním altánem pro odpočinek ve stínu pro rodiče.

Na horní terase je ve stejném duchu posezení u našeho rybníčku se pstruhy a uklidňujícím vodopádem, který stéká po kamenech.

Více zde
Dětská lyžařská škola
Dětská lyžařská škola Bedřichov

Dětská lyžařská škola

Na Bedřichově a v okolí Bedřichova působí tyto dětské lyžařské školy:

  • Dětská lyžařská škola Sportkids
  • Lyžařská škola Ski Bižu
  • Lyžařská škola "U Úpravny vody"
Více zde
Děti zábava
Večerní zábava pro děti

Vybavení pro děti

Ubytujte se s Vašimi dětmi v našem penzionu, kde je vše podřízeno pobytu s dětmi. Penzion Uko je ideálním místem pro ubytování dětí, a to i těch nejmenších. Kompletně nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti i velká upravená zahrada s dětským hřištěm a bazénem Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití.

Téměř do všech pokojů můžeme přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Postýlku (nebo přistýlku) včetně dětských peřinek a povlečení zapůjčujeme hostům za poplatek 50,- Kč/noc.

V každé společenské místnosti jsou k dispozici 2 krmící židličky pro děti.

Pro malé děti máme připraveno 8 dětských jidelních stoliček, 1 síťovou ohrádku, dětské nádobí, příbory a bryndáčky. Pro Vaše děti si můžete v restauraci zapůjčit i nějaké hračky a zábavné hry: dřevěné puzzle, domino, šachy, dámu, omalovánky. Další oblíbenou zábavou pro děti je stolní fotbálek, šipky a minigolf na střeše restaurace.

Více zde