Jóga - Penzion Uko

Jóga

Jóga Bedřichov

Studio Jóga Bedřichov vzniklo v r. 2012 jako součást wellness centra penzionu Uko na Bedřichově. Studio je zaměřeno na cvičení power jógy, vitální jógy, fasciální jógy, YIN jógy a restorativní jógy.

V rozvrhu také naleznete lekci power jóga + míčky. V této hodině si můžete užít power jógu obohacenou o posilování s malými míči overbally. Nabízíme i rehabilitační jógu pro zdravá záda vhodnou také pro těhotné ženy, seniory a lidi se zdravotními potížemi. Zacvičit si můžete i tvz. "výdržovou" lekci power jógy. Jedná se o pomalou lekci při které v pozicích zůstáváme delší dobu. Máme čas uvědomit si správnost provedení, čímž se zvýší jejich náročnost i účinek. Přehled všech lekcí naleznete v Rozvrhu.

Jóga Bendřichov nabízí krásný, čistý, velký prostor plný jógové energie. K dispozici je cvičební sál, šatna, wc, sprchový kout, jógové podložky a pomůcky potřebné ke cvičení (bloky, pásky, overbally - malé míče). Lekcemi jógy Vás provede Olga Uková, držitelka certifikátu Master Instruktor powerjógy.

Nahlédněte do našeho rozvrhu, vyberte si hodinu a využijte aktivně a zdravě svůj volný čas. Těšíme se na Vás.

Aktuální rozvrh lekcí a rezervace

Více informací na www.joga-bedrichov.cz

  • Penzion Uko, Bedřichov 1700, Bedřichov u Jablonce nad Nisou, 468 12, lektorka Olga Uková
  • Cvičí se: Power jóga, Vitální jóga, Fasciální jóga, YIN jóga a Restorativní jóga