Dovolená s dětmi v ČR

Přemýšlíte kam s dětmi v roce 2018 na dovolenou?

Prožijte Vaši dovolenou na horách v České republice. Dovolená na horách je to nejlepší pro Vás i Vaše děti. Přijeďte navštívit Jizerské hory.  Penzion Uko se sídlem v Bedřichově v Jizerských horách je ideálním místem pro celoroční dovolenou a ubytování v Čechách.

Rodinná letní dovolená v Čechách,  která se bude líbit Vám i Vašim dětem

Velká, pečlivě upravovaná zahrada s terasami, skalkami a dětským hřištěm Vám umožní nerušenou relaxaci, klidnou tuzemskou dovolenou s malými dětmi a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití. Pro Vaše děti je připraveno dětské hřiště se kluzavkami a houpačkami umístěné na velké pískové ploše a zahradní bazén. Penzion Uko je ideálním výchozím bodem k návštěvě známých míst v okolí Liberce a v Severních Čechách.
Prožijte dovolenou v létě s Vašimi dětmi v Česku - v Bedřichově v Jizerských horách a během ubytování poznávejte Českou republiku, Jizerské hory, Liberec i okolí.
Více na Letní dovolená.

Dovolená v zimě v ČR s dětmi

Jizerské hory nabízí v zimním období pro Vás i Vaše děti mnoho možností pro prožití Vaší zimní dovolené v ČR. V okolí je množství lyžařských středisek, kde naleznete lyžařské školky i půjčovny lyžařského vybavení. Okolí penzionu nabízí další možnosti vyžití a výletů s dětmi během Vaší dovolené v zimě.
Prožijte zimní dovolenou v Jizerských horách a poznejte, že i v ČR je možné prožít skvělou dovolenou s dětmi na horách.
Více na Zimní dovolená.

Rezervaci Vašeho termínu provedete na telefonu +420 734 684 666, mailu: recepce@uko.cz nebo on-line přímo z Vašeho prohlížeče.

Pohodlná rezervace pobytu

Restaurace UKO vybavená kompletně pro děti

Dětský koutek

Dětský koutek je místem, kde se děti mohou věnovat vlastní zábavě, zatímco Vy se v klidu najíte, popovídáte si a nebo prostě jen odpočinete u šálku čaje či kávy. Děti zde v pohádkovém prostředí mohou tvořit, hrát si, sledovat TV nebo se válet ve vypolstrovaném koutku.

Vybavení pro děti

  • Přístup do restaurace je bezbariérový, takže můžete vjet do restaurace pohodlné s kočárkem.
  • Pro malé děti máme připraveno 8 dětských jidelních stoliček, 1síťovou ohrádku, dětské nádobí, příbory a bryndáčky.
  • Vaši dětem zapůjčíme pastelky a dětský jídelníček, do kterého si mohou sami malovat, zatímco Vy se můžete v klidu najíst.
  • Pro Vaše děti si můžete v restauraci zapůjčit i nějaké hračky a zábavné hry: dřevěné puzzle, domino, šachy, dámu.
  • Další oblíbenou zábavou pro děti je stolní fotbálek, šipky a minigolf na střeše restaurace.
  • Na toaletách u restaurace je také vše přizpůsobeno pro děti: k dispozici je přebalovací pult, nočníčky, prkénka.

Dětská bowlingová dráha

Bowling v restauraci Uko má 3 dráhy: 2 dráhy jsou pro dospělé a 1 dráha je dětská. Na každé dráze může hrát max. 8 osob.
Provozní doba bowlingu: každý den, 14:00 - 22:00 hod. (event. déle)
Ceník bowlingu: 230,- Kč / 1 dráha / 1 hod.

Jedna z drah je přizpůsobena dětem. Jedná se o raritu: je mírně šikmá a nemá kanálky, takže se koule vždy dokoulelí do cíle!

Dětské menu

V restauraci nesmí chybět dětské menu, tedy dětmi velmi oblíbená jídla jako je např. pizza nebo těstoviny. Objednat lze i poloviční porce většiny nabízených pokrmů, která najdete ve stálém jídelním lístku a nebo v denních menu.
V restauraci Uko vyberou nejen děti, ale také milovníci zdravého životního stylu a vegetariáni. Všechny pokrmy jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin a bez použití polotovarů. Více o jídelníčku v restauraci Uko.

Pohodlná rezervace pobytu