Penzion roku 2017

Vážení hosté a přátelé penzionu Uko,

v roce 2012 byl penzion Uko slavnostně vyhlášen Penzionem roku 2012 a v posledních 10 letech se stále drží na žebříčku nejlepších 10 penzionů v ČR. Budeme moc rádi, když svůj pobyt u nás ohodnotíte a budete pro nás opět hlasovat. Hlasování v anketě Penzion roku probíhá v období 1. 6. - 31. 8. 2017. Předem velice děkujeme za účast v anketě, velice si vážíme Vašich hlasů, které nám do nominace posíláte, a budeme se snažit dostat se zase o příčku výš.

Nominujte nás na penzion roku 2017 

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na stránky, kde můžete hlasovat:

Anketa Penzion roku

Silvestr 2017

Vážení přátelé a hosté,

rok 2016 je za námi. Byl úspěšný, plný výzev a zvratů.

Na závěr jsme si s Vámi všemi připili na vstup do roku nového, který pro nás všechny bude, doufáme, také plný výzev, které bude potřeba překonat, protože jen tak se zdokonalujeme v servise, který poskytujeme pro naše hosty.

Těšíme se na Vás všechny i v roce 2017.

A nezapomeňte si včas objednat Silvestrovský pobyt 2017!

Olga a Jaroslav Ukovi
a tým penzionu Uko

Sanitární dny ve Wellness centru Uko

Vážení přátelé a hosté Wellness centra UKO,

protože stejně jako vy máme rádi čistotu, vypisujeme přehled „sanitárních“ dní ve Wellness centru UKO.

Všem se tímto omlouváme, v rámci dodržení hygienických předpisů, které na nás přenáší zákon a vyhlášky, je provedení „velkého“ úklidu nutností. Určitě i sami chcete, aby okolo Vás bylo příjemno a útulno.

Více zde

Cvičení jógy v penzionu Uko

Rozvrh lekcí jógy na penzionu Uko - jaro/léto 2017

Objednat na lekci jógy se můžete přes naše nové webové stránky: www.joga-bedrichov.cz 

Těšit se na Vás bude lektorka Olga Uková!

DenČasNázev cvičení
Pondělí 18:30 - 20:00 hod. Vitální (hormonální) jóga
Středa 18:30 - 20:00 hod. Fasciální jóga / JIN jóga / Zdravá záda  - lekce se střídají
Čtvrtek 18:30 - 20:00 hod. Power jóga
Pátek 18:30 - 20:00 hod. Fasciální jóga / JIN jóga / Zdravá záda  - lekce se střídají
Sobota a neděle  8:30 - 10:00 hod. Ranní power jóga

Jak se k nám dostanete

Kde najdete náš penzion

Penzion UKO leží v centru Bedřichova v Jizerských horách, 7 km od Jablonce nad Nisou a 12 km od Liberce. Najdete nás u hlavní komunikace, která vede Bedřichovem, hned u křižovatky Josefův Důl, Hrabětice - Jablonec nad Nisou.
Zobrazit na mapě

Popis cesty autem z Prahy - Černý Most

(z Prahy 106 km k Penzionu UKO, téměř stále po „dálnici“)

Z Prahy - Černý Most po rychlostní komunikaci R10 směr Mladá Boleslav - Liberec, na 73. km před Turnovem (Ohrazenice) odbočit na R35 směr Liberec. Za Hodkovicemi nad Mohelkou (před Libercem) odbočit vpravo na silnici 65 směr Jablonec nad Nisou, pak do centra Jablonce a pak směr Janov nad Nisou - Bedřichov. Z centra Jablonce nad Nisou je Bedřichov vzdálen jen 7 km. Po příjezdu do Bedřichova, nás najdete velice snadno: za počáteční cedulí Bedřichov cca 150 m, uvidíte nás po pravé straně hned z hlavní cesty. Penzion UKO je viditelně označen cedulí Penzion UKO. Základním orientačním bodem je křižovatka na Hrabětice.

Cesta autobusem z Prahy do Bedřichova

Z Černého Mostu jezdí pravidelná autobusová linka BusLine a.s., která Vás zaveze na centrální autobusové stanoviště do centra Jablonce nad Nisou (jízdní řád). Odtud se dále během 30 minut dostanete autobusovou linkou 101 přímo před Penzion UKO (jízdní řád MHD). Vaše nástupní stanice je Autobusové nádraží a výstupní stanice je Bedřichov, u bowlingu. Okolo Penzionu Uko budete projíždět, výstupní zastávka je potom vzdálena od Penzionu UKO asi 150 metrů.

Cesta vlakem z Prahy do Bedřichova

Z Prahy, z hlavního nádraží, se dostanete rychlíkovým vlakem až na nádraží do Rychnova u Jablonce nad Nisou (jízdní řád), v Turnově je nutno přestoupit na vlak ve směru na Liberec. Vlakem se k nám dopravíte včetně Vašich zavazadel a jízdních kol. Z Rychnova u Jablonce nad Nisou se dále během 60 minut dostanete autobusem MHD (bez přestupování) přímo před Penzion UKO.

Popis cesty ze směru Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa

Pokud pojedete ze směru Ústí nad Labem - Děčín - Česká Lípa po rychlostní komunikaci E35, odbočte před Libercem (za Chrastavou, sjezd na Stráž nad Nisou), projedete Stráží nad Nisou a Kateřinkami, pak Rudolfovem a po 14 km od sjezdu z dálnice budete na Bedřichově. Bedřichovem budete stále projíždět po hlavní komunikaci z kopce (směr Jablonec nad Nisou), po 2 km přijedete na křižovatku Jablonec nad Nisou - Josefův Důl (Hrabětice). Najdete nás přímo v této křižovatce. Penzion UKO je viditelně označen cedulí Penzion UKO.

GPS: Loc: 50°47'12.903"N, 15°9'8.166"E