Penzion roku 2017

Penzion roku 2017

Vážení hosté a přátelé penzionu Uko,

Penzion Uko se opět umístil na prvním místě v prestižní ankětě Penzion roku 2017.

V roce 2012 byl penzion Uko slavnostně vyhlášen Penzionem roku 2012 a v posledních letech se stále držel na žebříčku nejlepších 10 penzionů v ČR.

Anketa PENZION ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu.

Finalisté ankety TOP 10 pro rok 2017

Silvestr 2018

Vážení přátelé a hosté,

rok 2017 je za námi. Byl úspěšný, plný výzev a zvratů.

Na závěr jsme si s Vámi všemi připili na vstup do roku nového, který pro nás všechny bude, doufáme, také plný výzev, které bude potřeba překonat, protože jen tak se zdokonalujeme v servise, který poskytujeme pro naše hosty.

Těšíme se na Vás všechny i v roce 2018.

A nezapomeňte si včas objednat Silvestrovský pobyt 2018/2019!

Olga a Jaroslav Ukovi
a tým penzionu Uko

Sanitární dny ve Wellness centru Uko

Vážení přátelé a hosté Wellness centra UKO,

protože stejně jako vy máme rádi čistotu, vypisujeme přehled „sanitárních“ dní ve Wellness centru UKO.

Všem se tímto omlouváme, v rámci dodržení hygienických předpisů, které na nás přenáší zákon a vyhlášky, je provedení „velkého“ úklidu nutností. Určitě i sami chcete, aby okolo Vás bylo příjemno a útulno.

Více zde

Cvičení jógy v penzionu Uko

Rozvrh lekcí jógy na penzionu Uko - jaro/léto 2018

Objednat na lekci jógy se můžete přes naše nové webové stránky: www.joga-bedrichov.cz 

Těšit se na Vás bude lektorka Olga Uková!

DenČasNázev cvičení
Pondělí 18:30 - 20:00 hod. Vitální (hormonální) jóga
Středa 18:30 - 20:00 hod. Fasciální jóga / JIN jóga / Zdravá záda  - lekce se střídají
Čtvrtek 18:30 - 20:00 hod. Power jóga
Pátek 18:30 - 20:00 hod. Fasciální jóga / JIN jóga / Zdravá záda  - lekce se střídají
Sobota a neděle  8:30 - 10:00 hod. Ranní power jóga

studio joga bedrichov

Jak se k nám dostanete

Kde najdete náš penzion

Penzion UKO leží v centru Bedřichova v Jizerských horách, 7 km od Jablonce nad Nisou a 12 km od Liberce. Najdete nás u hlavní komunikace, která vede Bedřichovem, hned u křižovatky Josefův Důl, Hrabětice - Jablonec nad Nisou.
Zobrazit na mapě

Popis cesty autem z Prahy - Černý Most

(z Prahy 106 km k Penzionu UKO, téměř stále po „dálnici“)

Z Prahy - Černý Most po rychlostní komunikaci R10 směr Mladá Boleslav - Liberec, na 73. km před Turnovem (Ohrazenice) odbočit na R35 směr Liberec. Za Hodkovicemi nad Mohelkou (před Libercem) odbočit vpravo na silnici 65 směr Jablonec nad Nisou, pak do centra Jablonce a pak směr Janov nad Nisou - Bedřichov. Z centra Jablonce nad Nisou je Bedřichov vzdálen jen 7 km. Po příjezdu do Bedřichova, nás najdete velice snadno: za počáteční cedulí Bedřichov cca 150 m, uvidíte nás po pravé straně hned z hlavní cesty. Penzion UKO je viditelně označen cedulí Penzion UKO. Základním orientačním bodem je křižovatka na Hrabětice.

Cesta autobusem z Prahy do Bedřichova

Z Černého Mostu jezdí pravidelná autobusová linka BusLine a.s., která Vás zaveze na centrální autobusové stanoviště do centra Jablonce nad Nisou (jízdní řád). Odtud se dále během 30 minut dostanete autobusovou linkou 101 přímo před Penzion UKO (jízdní řád MHD). Vaše nástupní stanice je Autobusové nádraží a výstupní stanice je Bedřichov, u bowlingu. Okolo Penzionu Uko budete projíždět, výstupní zastávka je potom vzdálena od Penzionu UKO asi 150 metrů.

Cesta vlakem z Prahy do Bedřichova

Z Prahy, z hlavního nádraží, se dostanete rychlíkovým vlakem až na nádraží do Rychnova u Jablonce nad Nisou (jízdní řád), v Turnově je nutno přestoupit na vlak ve směru na Liberec. Vlakem se k nám dopravíte včetně Vašich zavazadel a jízdních kol. Z Rychnova u Jablonce nad Nisou se dále během 60 minut dostanete autobusem MHD (bez přestupování) přímo před Penzion UKO.

Popis cesty ze směru Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa

Pokud pojedete ze směru Ústí nad Labem - Děčín - Česká Lípa po rychlostní komunikaci E35, odbočte před Libercem (za Chrastavou, sjezd na Stráž nad Nisou), projedete Stráží nad Nisou a Kateřinkami, pak Rudolfovem a po 14 km od sjezdu z dálnice budete na Bedřichově. Bedřichovem budete stále projíždět po hlavní komunikaci z kopce (směr Jablonec nad Nisou), po 2 km přijedete na křižovatku Jablonec nad Nisou - Josefův Důl (Hrabětice). Najdete nás přímo v této křižovatce. Penzion UKO je viditelně označen cedulí Penzion UKO.

GPS: Loc: 50°47'12.903"N, 15°9'8.166"E